Tolgahan Sayışman Kimdir?

Ekranların en çok aranan yıldızlarından biri olan Tolgahan Sayışman, yer aldığı tüm dizi ve filmlerde farkını yansıtmayı başarıyor. Bu yazımızda Tolgahan Sayışman kimdir? Tolgahan Sayışman nerelidir, kaç yaşındadır ve Tolgahan Sayışman’ ın boyu kaç? gibi soruların yanıtını bulabilirsiniz.

1.87m boyundaki Tolgahan Sayışman, yakışıklılığı ve gülüşüyle özellikle genç kızların hayranlık duyduğu bir isim. 2005 yılında Güney Kore’de düzenlenen erkek güzellik yarışmasında ülkemizi temsil eden ve birincilik elde eden Tolgahan Sayışman, daha sonra oyunculuk eğitimi alarak ekranlarda boy göstermeye başladı. 2006 yılında Acemi Cadı dizisiyle ekranlara gelen Sayışman, Elveda Rumeli dizisiyle büyük bir popülariteye erişti. Daha sonra önü açılan Sayışman sırasıyla, Hepsi1, Kavak Yelleri ve Lale Devri filmlerinde rol aldı. Şuan Asla Vazgeçmem adlı dizide Yiğit Kozan karakterine can veren Sayışman, ayrıca Aşk Tutulması, Aşk Geliyorum Demez, Sürgün ve Bizans Oyunları gibi sinema filmlerinde de boy gösterdi.

17 Aralık 1981’de İstanbul’da doğan ünlü oyuncu, dizi ve filmlerde gösterdiği üstün oyunculuk performansı ile izleyicinin takdirini kazanmış durumda. Tolgahan Sayışman’ın sevgilisi ise Survivor yarışmasından tanıdığımız ünlü model Almeda Abazi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir