Tatlı İntikam Simay Kimdir?

Kanal D’nin romantik komedi tadındaki sevilen dizisi Tatlı İntikam, keyifli yolculuğuna devam ediyor. Dizinin genç ve başarılı bir kadroya sahip olması, elde edilen başarının temel taşları arasında yer alıyor. Dizinin en çok beğenilen karakterlerinden biri olan Simay, sempatik tavırlarıyla izleyicinin beğenisini kazanan isimlerden biri. Tatlı İntikam Simay kimdir, Tatlı İntikam Simay gerçek adı nedir? gibi sorularla sosyal medyada da sıkça karşılaşıyoruz.

Simay, dizide Pelin’in eğlenceli arkadaş grubunun bir üyesi. Okul döneminde tanıştığı Hakan’la evlenen ve mutlu bir evliliğe sahip olan Simay, zaman zaman evliliğinin monotonlaşmasından şikâyetçi. Grubun neşe kaynaklarından biri olan Simay, aşk konusunda kızların akıl hocası konumunda. Gelelim Tatlı İntikam dizisi Simay kim? sorusunun yanıtına. Dizide Simay karakterini güzel oyuncu Cemre Gümeli canlandırıyor. 26 Mayıs 1991 doğumlu olan Gümeli, 1.72m boyunda ve 54 kilo.

Cemre Gümeli, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür Yönetimi bölümünden mezun. Dikkat çekici saçları ve kahverengi gözleriyle özellikle genç erkeklerin beğenisini kazanan Gümeli, Tatlı İntikam dizisinde önemli bir ün kazanmış durumda. İkizler burcu olan güzel oyuncu, daha ilk önemli dizisinde önemli bir başarı elde etmiş ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir