Sanem Çelik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kadrosunda

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, yeni sezona deyim yerindeyse bomba gibi bir giriş yaptı. Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ ın başrolde yer aldığı diziye yeni sezonda Sanem Çelik’te katıldı. Başarılı oyuncu Sanem Çelik, bundan sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Çelik, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ la birlikte muhteşem bir dönüş yaptı.

Peki, Sanem Çelik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde hangi rolde? Çelik, dizide Hızır Çakırbeyli’nin eski aşkını canlandıracak. Ceylan rolüyle karşımıza çıkan Sanem Çelik, karakteristik bir rolü canlandıracağı için son derece heyecanlı. Hızır’ın eski aşkı Ceylan, yıllar sonra Çakır’ın karşısına yeniden çıkar. Meryem’in bu duruma nasıl bir tepki vereceği de merak konusudur. Ceylan, oldukça güçlü ve prensipli bir kadındır. Meryem’le karşılaşmaktan korkmayan Ceylan, Çakır’ı yeniden elde edeceğini söyleyerek Meryem’e adeta meydan okur.

Sanem Çelik’in katılımıyla beraber daha da hareketlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, yeni sezona damga vuracağa benziyor. Bakalım Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunda daha ne gibi sürprizler olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir