Hayat Sevince Güzel Savaş Kimdir?

Fox Tv’ de yayınlanan ve özellikle genç izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Hayat Sevince Güzel dizisi, gerek kadın; gerekse erkek oyuncularıyla büyük beğeni topluyor. Birbirinden yakışıklı ve güzel Hayat Sevince Güzel oyuncuları, dizinin elde ettiği başarıda önemli bir paya sahip. Hayat Sevince Güzel dizisinin başarısında yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz’ ın büyük payı olduğunu söylememiz mümkün. Dizide Savaş karakterine rol veren Daymaz, 2 Aralık 1990 Hollanda doğumlu.

Ekin Mert Daymaz, daha önce Not Defteri ve Çilek Kokusu dizilerinde de rol aldı. Özellikle Çilek Kokusu dizisinde büyük bir başarı elde eden ünlü oyuncunun Best Model of Turkey yarışmasında üçüncülüğü bulunuyor. Ekin Mert Daymaz’ ın sevgilisi ise kendisi gibi ünlü bir oyuncu olan Hande Erçel. Uzun süredir aşk yaşayan ikili, büyük çaba sarf etse de kameralardan kaçamıyor.

Ekin Mert Daymaz, 1.85m boyunda ve 75 kilo. Haliç Üniversitesi’nde Antrenörlük ve Fitness eğitimi alan yakışıklı oyuncu, düzgün fiziğiyle de dikkat çekmeyi başarıyor. Hayat Sevince Güzel dizisinde Savaş Göçer rolüyle karşımıza çıkan Daymaz, maçoluğu ve etkileyici bakışlarıyla özellikle genç kızların hayranlık duyduğu bir isim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir