Hayat Şarkısı Melek Kimdir?

Kanal D’nin en başarılı dizilerinden biri olan ve yeni sezona da bomba gibi başlayan Hayat Şarkısı, sevilen oyuncu kadrosuyla izleyiciyi ekran başına kitlemeyi başarıyor. Dizideki karakterlerle ilgili merak edilen çok şey varken en çok konuşulan karakterlerden birisi de Melek olarak dikkat çekiyor. Peki, Hayat Şarkısı Melek kimdir? Hayat Şarkısı Melek’in gerçek adı nedir ve kaç yaşındadır? Bu soruların yanıtı, haberimizin devamında.

Dizide Hülya’nın ablası olarak karşımıza çıkan Melek, Hülya’nın hayattaki en büyük destekçisi. Çocukluğundan beri annesinin yokluğunu yaşatmamak için türlü türlü fedakârlıklar yapan Melek, oldukça güzel ve alımlı bir kadın. Hayat Şarkısı Melek’in gerçek adı ise Ecem Özkaya. Ecem Özkaya, 25 Haziran 1986 İstanbul doğumlu. Kendisi gibi oyuncu olan Mustafa Üstündağ ile mutlu bir evlilik yaşayan Özkaya, Zengin Kız Fakir Oğlan dizisiyle şöhret kapılarını sonuna kadar araladı. Ayrıca İffet, Cümbür Cemaat Aile, Elveda Rumeli gibi dizilerde de rol alan Özkaya, Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümünden mezun.

1.74m boyundaki Ecem Özkaya, özellikle yüz güzelliği ve tatlı tavırlarıyla dikkat çekmeyi başaran bir isim. Kahverengi gözleri ve siyah düz saçlarıyla oldukça güzel bir görünüme sahip olan Özkaya, oyunculuk kariyerini daha da ilerletecek gibi görünüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir