Gürbey İleri Kimdir?

Yakışıklılığı ve etkileyici bakışlarıyla genç kızların sevgilisi haline gelen Gürbey İleri, oyunculuk yeteneğiyle de dikkat çeken bir isim. Peki, Gürbey İleri kimdir? Gürbey İleri’nin boyu kaç, nerelidir ve kaç yaşındadır? Bu soruların yanıtına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

13 Şubat 1988’de İstanbul’da doğan genç oyuncu, 1.85m boyunda.  Dizi kariyerine Arka Sıradakiler adlı dizide canlandırdığı Kerem karakteriyle başlayan İleri, daha sonra Kalbim Seni Seçti dizisinde başrol olarak yer almıştır. Dizide zengin ve şımarık bir genç olan Kaan’ı canlandıran Gürbey İleri, dizideki performansıyla hayran kitlesini önemli ölçüde arttırmayı başarmıştır. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mehmed karakteriyle ekranlara yeniden dönen İleri, buradaki performansıyla da izleyenleri kendisine bir kez daha hayran bırakmıştır.

2014 yılında yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizide Kerem rolünü üstlenen yakışıklı oyuncu, 2015 yılında Eve Dönüş dizisinde Aras rolüne hayat vermiştir. Rol aldığı tüm dizilerde farkını yansıtan genç ve başarılı oyuncu, 28 yaşında olmasına rağmen önemli bir kariyere sahip olmayı başarmıştır. Oyunculuk yeteneği sayesinde dizilerin aranan yüzü haline gelen Gürbey İleri, önümüzdeki dönemlerde daha önemli yapımlarda rol alması kesinleşen ünlüler arasındadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir